Kawalerka do wprowadzenia Od zaraz z całym wyposazeniem
249 000 PLN
Białystok , Podlaskie
Opis
Na sprzedaż kawalerka w bloku z cegły po termoizolacji.
Blok prywatny, odgrodzony z montitoringiem.
Miejsce na rowery
Rok budowy 1970
Stare budownictwo brak windy
Brak balkonu
Pietro 4/4
Ksiega wieczysta
Ul.Władysława Broniewskiego
Lokal o powierzchni 25 m² składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz korytarza. Mieszkanie w pełni urzadzone gotowe do wprowadzenia.
WYPOSAŻENIE:
Kuchnia: wszystko w cenie jak na zdjęciu oprócz zmywarki oraz mikrofali.
Salon/Pokój: wszystko w cenie łącznie z telewizorem jak na zdjęciu oprócz kina domowego oraz stołu.(natomiast krzeslo hamak w cenie )
Przedpokój: wszystko w cenie
Łazienka: wszystko w cenie
Bardzo niski czynsz.
Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica.
Oferta idealna do zamieszkania przez mlodą parę lub inwestycyjnie pod wynajem.
Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia!
Zapraszam do Kontaktu.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 25 m2
Liczba pokoi: 1 pokój
Zabudowa: Blok
Piętro : 4 piętro
Liczba pięter: 4 piętra
Rynek: Wtórny
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 249 000 zł / 9960 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Sobha SeaHaven unikalna lokalizacj…
- Dubaj
- Cena: 5 060 000 PLN

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…
- Piła Wielkopolskie
- Cena: 255 000 PLN

Działka rolno-budowlana w Werchrac…
- Podkarpackie
- Cena: 85 000 PLN
Inne ogłoszenia

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…
- Dubaj
- Cena: 1 580 700 PLN

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN