Wróć z powrotem

Atrakcyjna działka budowlana

112 500 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Atrakcyjna działka budowlana w zacisznej miejscowości las- grzyby , jagody . Zalew 5 km w Morawicy . Działka uzbrojona wszystkie media - woda w działce , kanalizacja, prąd , gaz , światłowód . Dojazd do działki od ul. Liściastej oraz ul. Dąbrówki. Droga utwardzona

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1125 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Nr. księgi wieczystej: Pokaż
Przeglądaj księge →

Cena: 112 500 zł / 100 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 112 500 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie Tychy Żwaków, Aleja Bie…

  • Śląskie
  • Cena: 473 823 PLN
themesberg office

2 pokoje w świetnej lokalizacji Gd…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 3 000 PLN
themesberg office

Czarny Las | działka inwestycyjna …

  • Góra Kalwaria Mazowieckie
  • Cena: 5 200 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…

  • Piła Wielkopolskie
  • Cena: 255 000 PLN
themesberg office

Designerski dom 163 m2 | Michałowi…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 1 850 000 PLN
themesberg office

Deweloperskie, 0%, SOŁACZ - gotowe…

  • Poznań Wielkopolskie
  • Cena: 1 272 229 PLN