Wróć z powrotem

Sprzedam działkę budowlaną w m. Uście

65 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Uście gm. Kolsko o pow. 0,1034 ha.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny
532
- pokaż numer telefonu -
.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1034 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 65 000 zł / 63 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 65 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Ogłoszenie wynajmu mieszkania

  • Kraków Małopolskie
  • Cena: 2 800 PLN
themesberg office

Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Jagie…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 550 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzó…

  • Kraków Małopolskie
  • Cena: 948 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Ogłoszenie wynajmu mieszkania

  • Kraków Małopolskie
  • Cena: 2 800 PLN
themesberg office

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 286 300 PLN