2 działki budowlane od granic Kielc 8km uzbrojona. F.V
120 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
2 działki budowlane od granic Kielc 8km uzbrojona.
1 - DZIAŁKA 120000 ZŁ bez F.Vat druga z F.Vat
działka budowlana (nr ewidencyjny 402/7) położoną w Kranowie
gmina Daleszyce, bez uzbrojenia o powierzchni 906m2 media przy
niej dolegają woda prąd kanalizacja
w cenie 120000 zł
2-DZIAŁKA 188 000 ZŁ wystawiam F.Vat
Sprzedam działkę budowlaną (nr ewidencyjny 402/8) w pełni
uzbrojoną , położoną w Kranowie gmina Daleszyce
Za podaną w ogłoszeniu cenę będziesz właścicielem działki o
powierzchni 847 m2.
przybliżone wymiary działki to 20 m na 42m .
W cenie jest wliczone pozwolenie na budowę wraz z projektem
budowlanym domu o powierzchni 100m2 .
Działka posiada następujące media :
- prąd (skrzynka elektryczna).
- wodę z licznikiem .
- kanalizację.
w cenie 188 000 zł
zapraszam na inne tu moje ogłoszenia gdyż mam do sprzedania domy w różnych wariantach
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 906 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 120 000 zł / 132 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 774 000 PLN

Działka Kielce Zalesie
- Świętokrzyskie
- Cena: 244 890 PLN

Address JBR
- Dubaj
- Cena: 8 625 000 PLN
Inne ogłoszenia

Działka rolno-budowlana w Werchrac…
- Podkarpackie
- Cena: 85 000 PLN

Apartamenty tuż przy stacji metra …
- Dubaj
- Cena: 1 595 000 PLN

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…
- Dzianisz Małopolskie
- Cena: 1 595 000 PLN