Opis
Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1067 m2
zlokalizowana w Łagodzinie, gmina Deszczno oddalonej około 8 km od
Gorzowa Wielkopolskiego.
Droga dojazdowa do nieruchomości utwardzona.
Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa domów jednorodzinnych,
otoczonych zielenią. Działka posiada łatwy i szybki dostęp do
Gorzowa Wielkopolskiego.
Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja zapewniająca ciszę i
spokój w otoczeniu zieleni.
Przedmiot oferty stanowią ostatnie działki zlokalizowane w tym
obszarze, posiadające wszystkie media. Jest to niewątpliwa okazja na
wybudowanie domu w spokojnej okolicy w otoczeniu cichego sąsiedztwa i
dogodnego kontaktu z naturą.
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !
BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !
Zapraszamy na prezentację nieruchomosci
Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej
DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL
Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU
RĘKI...
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1067 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 96 030 zł / 90 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu
- Bytom Śląskie
- Cena: 274 900 PLN

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN

Sun City - Dubailand DAMAC
- Dubaj
- Cena: 2 254 000 PLN
Inne ogłoszenia

Address JBR
- Dubaj
- Cena: 8 625 000 PLN

Dąb, mieszkanie po generalnym remo…
- Katowice Śląskie
- Cena: 1 700 PLN

Dom nad jeziorem z linią brzegową
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 1 290 000 PLN