Wróć z powrotem

Sprzedam ziemię z lasem 15,70 z tym 7,85 za mieszkanie kupno

40 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Sprzedam ziemię z lasem 15 70 z tym 7,85 za kupnow mieszkanie w Ostrołęce umeblowane a drugą połowę siostra sprzeda za kasę

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 16 m2
Rodzaj działki: Siedliskowa
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 40 000 zł / 2500 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 40 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…

  • Piła Wielkopolskie
  • Cena: 255 000 PLN
themesberg office

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 12 000 PLN
themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Apartament premium z potencjałem

  • Koszalin Zachodniopomorskie
  • Cena: 699 000 PLN
themesberg office

Zakopane ul Bulwary Słowackiego

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 895 000 PLN
themesberg office

Apartamenty tuż przy stacji metra …

  • Dubaj
  • Cena: 1 595 000 PLN