Malownicza Wólka 0% Prowizji
89 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka,
gmina Juchnowiec Kościelny.
Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 km
Odległość od centrum Białegostoku 16.7 km
Dostępne media w asfaltowej drodze dojazdowej: Prąd, Wodociąg,
Kanalizacja
Działki równe, suche w metrażach od 810m2 do 2190m2
Numery geodezyjne działek:
189/7
189/8 - Rezerwacja
189/9 - Sprzedana
189/10
189/11
189/12 - Sprzedana
189/13 - Sprzedana
189/15
189/16
189/17
189/18
189/20
189/21 - Rezerwacja
189/22 - Rezerwacja
189/23 - Rezerwacja
Kupujący nie płaci PCC 2%, oszczędzasz 1782 zł
Kupujący nie płaci taksy notarialnej, oszczędzasz 1500 zł
Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości, oszczędzasz
4000 zł
Łącznie oszczędzasz 7282 zł
Działki sprzedawane z działalności gospodarczej, przy zakupie
wystawiamy FV23%
Zapraszam na prezentacje
Sebastian
+48
539
- pokaż numer telefonu -
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 810 m2
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 89 000 zł / 110 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu
- Bytom Śląskie
- Cena: 274 900 PLN

Mieszkanie 2- pokojowe Jadwiżyn, P…
- Piła Wielkopolskie
- Cena: 255 000 PLN

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 4 500 PLN
Inne ogłoszenia

wynajmę nowe mieszkanie Al.Kraśnic…
- Lublin Lubelskie
- Cena: 2 700 PLN

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 4 500 PLN

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…
- Bochnia Małopolskie
- Cena: 680 000 PLN