Wróć z powrotem

Atrakcyjna dzialka budowlana

175 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Witam

Sprzedam atrakcyjna działkę budowlana na Koczwarze koło Końskich

Powierzchnia działki 10 arów 55 metrów kwadratowych

Działka jest z rozpoczęta budowa zrobione fundamenty projekt Dom w Goździkowicach Archon jest nowy garaż blaszak 3x5 niezbędny na budowie zrobione jest przyłącze gazu ziemnego ,woda,kanalizacja ,prąd

Blisko jest szkoła przedszkole zbiornik wodny płac zabaw dla dzieci,pole golfowe,sklep

Działka jest w pięknym miejscu cicha spokojna okolica

Ulica Platynowa numer działki 514/8 szerokość 25m długość 44 m

Z przyczyn rodzinnych musiałam zmienić plany dlatego sprzedaje

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1055 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 175 000 zł / 166 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 175 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…

  • Andrychów Małopolskie
  • Cena: 790 000 PLN
themesberg office

Drugi przetarg ustny nieograniczon…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 462 850 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR

Inne ogłoszenia

themesberg office

Apartament premium z potencjałem

  • Koszalin Zachodniopomorskie
  • Cena: 699 000 PLN
themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Address JBR

  • Dubaj
  • Cena: 8 625 000 PLN