Wróć z powrotem

Sprzedaż

1 000 000 PLN

Gdańsk , Pomorskie

Opis

Przymorze Gdańsk ul.kołobrzeska

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
Powierzchnia: 67 m2
Liczba pokoi: 3 pokoje
Zabudowa: Blok
Tech. budowy: Inne
Piętro : 1 piętro
Liczba pięter: Wieżowiec
Rynek: Wtórny
Stan: Do odświeżenia
Forma kuchni: Oddzielna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 1 000 000 zł / 14925 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Monika
Telefon kontaktowy: 60 xxxxxxx Pokaż
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Monika
Cena: 1 000 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Drugi przetarg ustny nieograniczon…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 462 850 PLN
themesberg office

Address JBR

  • Dubaj
  • Cena: 8 625 000 PLN
themesberg office

Deweloperskie, 0%, SOŁACZ - gotowe…

  • Poznań Wielkopolskie
  • Cena: 1 272 229 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…

  • Katowice - Śródmieście Śląskie
  • Cena: 700 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 274 900 PLN
themesberg office

Zakopane widokowa działka z pozwol…

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 650 000 PLN