Wróć z powrotem

prywatne

800 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

DZIALKA JEST W KSZTALCIE PROSTOKATA O wym.22x39m ZLOKALIZOWANA NA ZAPROJEKTOWANYM OSIEDLU DABROWA 2,MEDIA{energia.woda,kanalizacja ,gaz} i DROGA DOJAZDOWA W PLANACH, W POBLISKIM SASIEDZTWIE NIERUCHOMOSCI LAS,Z DZIALKI ROZPOSCIERA SIE PIEKNY WIDOK NA PANORAME MIASTA I OKOLICZNE LASY

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 851 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 800 000 zł / 940 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 800 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR
themesberg office

Chorzów Kościuszki mieszkanie 3 po…

  • Śląskie
  • Cena: 433 000 PLN
themesberg office

Działkę budowlaną w Zielonczynie

  • Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
  • Cena: 210 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

PREMIUM apartament na JVT

  • Dubaj
  • Cena: 2 078 000 PLN
themesberg office

Apartament premium z potencjałem

  • Koszalin Zachodniopomorskie
  • Cena: 699 000 PLN
themesberg office

3.pok 53 m nowe, wykończone, Wrocł…

  • Wrocław Dolnośląskie
  • Cena: 720 000 PLN