Wróć z powrotem

Działka ROD Hutnik II

38 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Sprzedam działkę rekreacyjną z murowaną altanką i drewnianym poddaszem. Działka posiada pompę wodną, nie posiada prądu.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 300 m2
Rodzaj działki: Ogródek działkowy
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 38 000 zł / 127 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 38 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kolonia…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 630 240 PLN
themesberg office

Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kolonia…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 012 443 PLN
themesberg office

Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Z…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 722 675 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Apartamenty tuż przy stacji metra …

  • Dubaj
  • Cena: 1 595 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR
themesberg office

Zakopane ul Bulwary Słowackiego

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 895 000 PLN