Opis
Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży
działki
Tylko u nas, oferta na wyłączość
Opis nieruchomości:
- pierwszy pas zabudowy
- powierzchnia całkowita wynosi 27ar
- kształt: prostokąt
- wymiary działki:
* szerokość - 37m
* długość - 76m
- w okolicy zabudowa jednorodzinna, usługi
Dostępne Media:
- prąd - zlokalizowany na działce sąsiedniej
- kanalizacja - brak
- gaz - brak
- woda - brak
Możliwości:
- działka pod usługi
Cena:
- cena za całość - 324 000 PLN – do negocjacji
- cena za ar - 12 000zł
Lokalizacja:
Rzeszów - Załęże
Iwona Lorenc
tel.
690
- pokaż numer telefonu -
@
nr propozycji IL 207
Biuro Nieruchomości
Pierwsze Piętro
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszów
The First Floor real estate office presents an offer for the sale of a
plot
Only with us, exclusive offer
Property description:
- the first lane of development
- the total area is 27 ares
- shape: rectangle
- plot dimensions:
* width - 37m
* length - 76m
- single-family housing in the area
Available Media:
- electricity - located on the neighboring plot
- sewage system - lack
- gas - no
- water - none
Possibilities:
- plot for services
Price:
- price for the whole - PLN 324,000 - negotiable
- price per are - PLN 12,000
Location:
Rzeszow - Zaleze
Iwona Lorenc
phone:
690
- pokaż numer telefonu -
@
proposal number IL 207
estate agency
First floor
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszow
10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane
w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 2700 m2
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 324 000 zł / 120 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Address JBR
- Dubaj
- Cena: 8 625 000 PLN

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚC…
- Opolskie
- Cena: 85 000 PLN

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…
- Andrychów Małopolskie
- Cena: 790 000 PLN
Inne ogłoszenia

Sobha SeaHaven unikalna lokalizacj…
- Dubaj
- Cena: 5 060 000 PLN

Kawalerka 28m po remoncie od właśc…
- Łódź Łódzkie
- Cena: 228 000 PLN

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…
- Bytom Śląskie
- Cena: 349 000 PLN