Wróć z powrotem

Działka Ropienka budowlana widokowa

209 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Działka o powierzchni 22 ary o wymiarach 21m x 30m; nachylona ok 18 stopni w kierunku południowym doskonale nasłoneczniona z pięknym widokiem na góry w bardzo spokojnej miejscowości Ropienka położonej kilkanaście kilometrów od Soliny, kilka km od działki stok z wyciągiem narciarskim; przyległa do działki droga gminna od strony wschodniej; prąd przy rzeczonej drodze 10m od granicy działki. Działka zadrzewiona i zakrzaczona. Obręb ewidencyjny Ropienka: działka nr 166. Polecam.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 2200 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 209 000 zł / 95 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 209 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Działka budowlana Ćmińsk gm. Miedz…

  • Świętokrzyskie
  • Cena: 120 000 PLN
themesberg office

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…

  • Śląskie
  • Cena: 279 153 PLN
themesberg office

kawalerka po remoncie

  • Szczecin Zachodniopomorskie
  • Cena: 314 999 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR
themesberg office

Super nowoczesne mieszkanie w Byto…

  • Bytom Śląskie
  • Cena: 349 000 PLN
themesberg office

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 12 000 PLN