Wróć z powrotem

Działka budowlana Pilzno

69 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Działka pod budowę domu całorocznego lub letniskowego.

Sprzedamy grunt w trakcie podziału geodezyjnego i uzyskiwania warunków zabudowy, położony na delikatnym wzniesieniu , przy drodze asfaltowej. Nieruchomość zagospodarowana jest aktualnie krzewami i cześciowo posadzone zostały drzewa owocowe. Do wydzielenia z większej powierzchni ok 800m2. około 1 km od centrum miasteczka.

Zapraszamy na prezentacje !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 194

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 800 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 69 000 zł / 86 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 69 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 8 200 PLN
themesberg office

Apartamenty tuż przy stacji metra …

  • Dubaj
  • Cena: 1 595 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

  • Katowice Śląskie
  • Cena: 545 300 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…

  • Dzianisz Małopolskie
  • Cena: 1 595 000 PLN
themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN