Sprzedam działkę o pow. 20ar w Kielanówce.
580 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Sprzedam działkę zlokalizowaną w Kielanówce (3km od Rzeszowa) o powierzchni 20ar. Działka zagospodarowana, posiada decyzję o warunkach zabudowy (możliwość budowy domu jednorodzinnego). Do działki dojazd drogą utwardzoną asfaltową. Teren ładny, z dobrym dojazdem. Działka znajduje się w dalszej odległości od drogi "S19". Numer działki 459/2.
Cena to 630 000 tys. za 20ar.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego :
695
- pokaż numer telefonu -
.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 2000 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 580 000 zł / 290 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Apartament premium z potencjałem
- Koszalin Zachodniopomorskie
- Cena: 699 000 PLN

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…
- Bochnia Małopolskie
- Cena: 680 000 PLN

Kawalerka 28m po remoncie od właśc…
- Łódź Łódzkie
- Cena: 228 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN

Sun City - Dubailand DAMAC
- Dubaj
- Cena: 2 254 000 PLN