Wróć z powrotem

Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

232 750 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Sprzedam działkę o wielkości 9,5 a (24 500 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy z mediami (zaznaczona na czerwono). Działka położona jest przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie (dzielnica Budziwój) pod numerem 2010, rew. 225. Działka posiada drogę z istniejąca służebnością gruntową 5m wpisaną do księgi wieczystej, jest częściowo utwardzona.

Obok oferowanej działki znajdują się również dwie działki o powierzchni 10 a i 9,5 a, które również są na sprzedaż.

Kontakt tylko telefoniczny.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 950 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 232 750 zł / 245 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 232 750 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

W pełni umeblowane, własny basen, …

  • Dubaj
  • Cena: 2 501 400 PLN
themesberg office

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…

  • Śląskie
  • Cena: 279 153 PLN
themesberg office

Apartament premium z potencjałem

  • Koszalin Zachodniopomorskie
  • Cena: 699 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Drugi przetarg ustny nieograniczon…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 462 850 PLN
themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…

  • Andrychów Małopolskie
  • Cena: 790 000 PLN