Wróć z powrotem

Działka w Świlczy

275 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA o powierzchni 9,10 arów w Świlczy z Warunkami Zabudowy.

- wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny

- dostęp do drogi gminnej plus 2x współudział w drogach

dojazdowych

- wszystkie media NA DZIAŁCE: woda, kanalizacja, prąd, gaz.

- działka w kwadracie

- ogrodzona z dwóch stron

- działka bez obciążeń bezpośrednio od właściciela

- w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół, przystanek

autobusowy,gmina, poczta,sklepy

- otoczenie nowych domów

- szybki dojazd do Rzeszowa

Cena 275 000 złotych cena nie podlega negocjacji.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 900 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 275 000 zł / 306 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 275 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…

  • Siemianowice Śląskie Śląskie
  • Cena: 299 899 PLN
themesberg office

Czarny Las | działka inwestycyjna …

  • Góra Kalwaria Mazowieckie
  • Cena: 5 200 000 PLN
themesberg office

Działka Kielce Zalesie

  • Świętokrzyskie
  • Cena: 244 890 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Zakopane ul Bulwary Słowackiego

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 895 000 PLN
themesberg office

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…

  • Katowice - Śródmieście Śląskie
  • Cena: 700 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kolonia…

  • Gdańsk Pomorskie
  • Cena: 1 012 443 PLN