Wróć z powrotem
Działka inwestycyjna przy zjeździe z Autostrady A4 w strefie
34 040 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Działka inwestycyjna w strefie ekonomicznej bezpośrednio przy węźle zjazdowym z Autostrady A4.
Położona w miejscowości Borek Wielki, gmina Sędziszów Małopolski
pomiędzy Rzeszowem, a Dębicą.
Czas dojazdu do Rzeszowa to 20min.
Działki nr ew. 1477/7 1477/8 1477/9, 1477/10 o łącznej powierzchni około ~ 9,2 ha
Cena 370zł/m2
Więcej informacji pod telefonem.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 92000 m2
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 34 040 000 zł / 370 zł/m2
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Szczyrk - Apartament in…
- Szczyrk Śląskie
- Cena: 537 850 PLN

PREMIUM apartament na JVT
- Dubaj
- Cena: 2 078 000 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN
Inne ogłoszenia

Działka rolno-budowlana w Werchrac…
- Podkarpackie
- Cena: 85 000 PLN

Apartament premium z potencjałem
- Koszalin Zachodniopomorskie
- Cena: 699 000 PLN

PREMIUM apartament na JVT
- Dubaj
- Cena: 2 078 000 PLN