Działka przemysłowa Smardzów gm. Oleśnica
690 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Na sprzedaż działka o powierzchni 10900 m2 zlokalizowana we wsi Smardzów w powiecie oleśnickim.
Działka objęta planem miejscowym, o przeznaczeniu przemysłowym - zabudowa produkcyjna, składy i magazyny oraz budynki usługowe w tym obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży do 2000 m2.
Działka ze względu na planowane inwestycje drogowe świetnie nadaje się na lokatę kapitału i zysk w przyszłości.
Miejscowość zlokalizowana zaledwie 5 km od Oleśnicy, 25 km od Wrocławia, 30 km od Trzebnicy.
Przez wieś Smardzów przebiega droga wojewódzka nr 368, w obrębie miejscowości zlokalizowana jest stacja paliw oraz różnorodne budynki usługowe.
Zapraszam do kontaktu.
tel:
728
- pokaż numer telefonu -
Piotr Krawczyk
@
KONCEPT Nieruchomości
Numer oferty: ZS/8034
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 10900 m2
Rodzaj działki: Przemysłowa
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 690 000 zł / 63 zł/m2
Polecane ogłoszenia

PREMIUM apartament na JVT
- Dubaj
- Cena: 2 078 000 PLN

Domek na drzewie- prężnie działają…
- Białystok Podlaskie
- Cena: 419 000 PLN

Mieszkanie inwestycyjne do remontu…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 299 899 PLN
Inne ogłoszenia

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN

Apartament premium z potencjałem
- Koszalin Zachodniopomorskie
- Cena: 699 000 PLN

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN