Sprzedaż działka budowlana
159 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Legnicy - Rosochata gm. kunice nr 80 obręb 0008 Rosochata, jednostka ewidencyjna 020904_2 Kunice o powierzchni 1614 m2 z pozwoleniem na budowę (możliwość zakupu z projektem domu uA98 76,11 m² - EXTRADOM niskie koszty budowy i utrzymania w przyszłości).
Bezpośrednio na działce: woda, kanalizacja, podłączony prąd. Dojazd do działki - droga asfaltowa z dwóch stron.
Bardzo dobra lokalizacja, bliska odległość od Legnicy. W pobliżu boisko sportowe, szkoła, sklep, punkt pocztowy, przystanek. Sprzedaż bez pośredników.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
Anna Białogłowa
tel: + 48
798
- pokaż numer telefonu -
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1614 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 159 000 zł / 99 zł/m2
Polecane ogłoszenia

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 4 500 PLN

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…
- Śląskie
- Cena: 279 153 PLN

Czarny Las | działka inwestycyjna …
- Góra Kalwaria Mazowieckie
- Cena: 5 200 000 PLN
Inne ogłoszenia

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice
- asdfasd Zachodniopomorskie
- Cena: 18 500 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN

Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kolonia…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 1 012 443 PLN