Atrakcyjna działka budowlana w Dobieszynie
95 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobieszyn gm. Jedlicze.
Działka o powierzchni 18,93ar o nieregularnym kształcie (26m x 46m) położona jest na płaskim terenie bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej. Posiada wydane Warunki Zabudowy "Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego" Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja miejska znajdują się na działce sąsiedniej w odległości do 50m.
Sąsiaduje z luźną zabudową jednorodzinną.
Dodatkowo w sprzedaży posiadamy Projekt budowlany domu "Koliba".
Atutem nieruchomości jest położenie. W odległości 500m mamy szkołę, sklep, kościół.
Zapraszamy do obejrzenia w terenie.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1893 m2
Rodzaj działki: Rolna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 95 000 zł / 50 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie Gdańsk Lipce, Straszyńs…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 547 236 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu
- Bytom Śląskie
- Cena: 274 900 PLN
Inne ogłoszenia

Działka budowlana Pogwizdów gm. Bo…
- Bochnia Małopolskie
- Cena: 680 000 PLN

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN