Wróć z powrotem

Sprzedam grunt

2 700 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

Sprzedam jeden hektar gruntu podzielony na trzy działki po trzy tys metrów każda w miejscowości Wilkszyn, wkoło działki budynki mieszkalne cena za metr 270zł.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 10000 m2
Rodzaj działki: Rolna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 2 700 000 zł / 270 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 2 700 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Apartament premium z potencjałem

  • Koszalin Zachodniopomorskie
  • Cena: 699 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR
themesberg office

Dzianisz gmina Kościelisko dom spr…

  • Dzianisz Małopolskie
  • Cena: 1 595 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…

  • Łeba Pomorskie
  • Cena: 850 000 PLN
themesberg office

Lokal użytkowy z najemcami, ul. B.…

  • Lubuskie
  • Cena: 3 400 000 PLN
themesberg office

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…

  • Katowice - Śródmieście Śląskie
  • Cena: 700 000 PLN