Działka rekreacyjna Łódź Łódź-Widzew, Łódź-Widzew
59 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni prawie 300m2.
Na działce znajduje się dom drewniany na fundamencie murowanym oraz przybudówka z ubikacją i częścią na narzędzia.
Na działce jest woda, prąd i monitoring prywatny.
Atutem działki jest prywatność.
Są też liczne nasadzenia - tuje, choinki, bez, różne kwiaty.
Do obejrzenia lub więcej informacji:
517
- pokaż numer telefonu -
Tatiana
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 138
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 300 m2
Rodzaj działki: Rekreacyjna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 59 000 zł / 197 zł/m2
Polecane ogłoszenia

110m2 moderna k. Galerii Katowicki…
- Katowice - Śródmieście Śląskie
- Cena: 700 000 PLN

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚC…
- Opolskie
- Cena: 85 000 PLN

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN
Inne ogłoszenia

ONE RESIDENCE by Ginco Properties
- Dubaj
- Cena: 1 433 800 PLN

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN

Apartament premium z potencjałem
- Koszalin Zachodniopomorskie
- Cena: 699 000 PLN