Działka w Kotlinie Kłodzkiej okolice Polanicy Zdrój
590 000 PLN
Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.
Opis
Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Media - prąd. Działka o powierzchni 6000 m2 (60 arów). Działka znajduje się w odległości 7 km od Polanicy Zdrój i 7 km od Bystrzycy Kłodzkiej w malowniczej miejscowości, w której bezcennym walorem jest cisza, czyste powietrze i kontakt z przyrodą. Działka położona jest u podnóża gór Bystrzyckich z której roztacza się przepiękny widok na otaczające ją góry m.in Czarną Górę i Masyw Śnieżnika. Dojazd do działki drogą asfaltową - ostatnie 100m droga utwardzona.
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 6000 m2
Rodzaj działki: Rolna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 590 000 zł / 98 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Kawalerka Gdańsk Śródmieście
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 1 950 PLN

Apartament - nowa inwestycja Milicz
- Dolnośląskie
- Cena: 420 000 PLN

W pełni umeblowane, metro ! DANUBE…
- Dubaj
- Cena: 1 580 700 PLN
Inne ogłoszenia

Promocja do połowy stycznia!!! 2 p…
- Śląskie
- Cena: 279 153 PLN

Sprzedam działkę wraz dwoma budynk…
- Podkarpackie
- Cena: 2 PLN

Zakopane ul Bulwary Słowackiego
- Zakopane Małopolskie
- Cena: 895 000 PLN