Wróć z powrotem

Działka Inwestycyjna (202 m2) ul. Daszyńskiego (Zgorzelec)

280 000 PLN

Nie podano. Zapytaj o lokalizację sprzedającego.

Opis

SUPER OKAZJA!!

Działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną - Ul. Daszyńskiego – Zgorzelec

Ul. Daszyńskiego – Zgorzelec

Działki 110/1, 110/2, 110/3 i 68/9

Powierzchnia: 1 713 m2

Planowana zabudowa:

Powierzchnia użytkowa budynku - 2 675 m2:

a) 545 m2 – usługi

b) 2 130 m2 - mieszkania

Przeznaczenie: Zabudowa wielorodzinna oraz usługowa (A18.MW-U)

Uzbrojenie: Pełne ( woda, prąd, kanalizacja, gaz)

Cena:

1) działka 110/1 – 255 m2 – 310 tys.

2) działka 110/2 - - 229 m2 – 290 tys.

3) działka 110/3 – 202 m2 – 280 tys.

Cena przy całości: 790 tys. + działka 68/9 (1027 m2) w cenie

CENA PRZY CAŁOŚCI: 295 zł/ PUM

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!

Cena: 280 000

Interesuje Cię zakup tej nieruchomości?

numer oferty 318/3584/OGS

Licencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 19883

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 202 m2
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 280 000 zł / 1386 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 280 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Zakopane widokowa działka z pozwol…

  • Zakopane Małopolskie
  • Cena: 650 000 PLN
themesberg office

2 pokojowe mieszkanie-cisza, ziele…

  • Olsztyn Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 2 200 PLN
themesberg office

Mieszkanie na sprzedaż niemcy

  • Ulm
  • Cena: 560 000 EUR

Inne ogłoszenia

themesberg office

ONE RESIDENCE by Ginco Properties

  • Dubaj
  • Cena: 1 433 800 PLN
themesberg office

sprzedam 3 pokoje CENTRUM

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN