Wróć z powrotem

Sprzedam

23 000 PLN

Gorzów Wielkopolski , Wielkopolskie

Opis

Zagospodarowana z duza iloscia drzew owocowych ,borowki i inne. dzialka z ladna duza altanka ,umeblowana .dojazd dogodny 125 autobus w kier .szpitala .jest nowa duza szklarnia i wedzarnia. Warto naprawde zainwestowac .moj nr +4796680359 .proszę o sms ja oddzwonie .nie posiadam kakretnych zdjec ale zainteresowanych zaprosze na ogledzin

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 300 m2
Rodzaj działki: Rekreacyjna
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 23 000 zł / 77 zł/m2

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 23 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…

  • Siemianowice Śląskie Śląskie
  • Cena: 774 000 PLN
themesberg office

sprzedam 3 pokoje CENTRUM

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 350 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunw…

  • Poznań Wielkopolskie
  • Cena: 1 120 000 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Domek na drzewie- prężnie działają…

  • Białystok Podlaskie
  • Cena: 419 000 PLN
themesberg office

Mieszkanie z potencjałem

  • Tczew Pomorskie
  • Cena: 529 000 PLN
themesberg office

wynajem | 2 pokoje | Warszawa - Oc…

  • Warszawa Mazowieckie
  • Cena: 4 500 PLN