Działka Katowice Zarzecze, Ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego
447 000 PLN
Katowice , Śląskie

Opis
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Katowicach - Zarzeczu, przy ul. Roweckiego.
Przy określaniu przeznaczenia działki należy uwzględnić następujące czynniki:
1. brak obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, obecnie w fazie Studium
2. konieczność wystąpienia o Warunki Zabudowy
3. sąsiedztwo cmentarza powoduje, że na oferowanej działce nie będzie można uruchomić następujących rodzajów działalności:
- nowej zabudowy mieszkaniowej
- zakładów produkujących artykuły żywności oraz obiektów budowlanych przechowujących żywności
- zakładów żywienia zbiorowego.
Możliwa jest sprzedaż działki o mniejszej powierzchni, np. ok. 100 mkw.
Oferta na wyłączność.
Cena do rozsądnej negocjacji.
Oferuję BEZPŁATNĄ pomoc w uzyskaniu kredytu.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
Marek Staroń
tel.
609
- pokaż numer telefonu -
Doradca ds. nieruchomości. Licencja nr: 27315
Keller Williams Silesia
ul. Żelazna 17d/pok.132
Numer oferty: ZS/KW750325
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 2000 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 447 000 zł / 224 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Domek na drzewie- prężnie działają…
- Białystok Podlaskie
- Cena: 419 000 PLN

Kawalerka Gdańsk Śródmieście
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 1 950 PLN

Apartament na skraju Kazimierskieg…
- Puławy Lubelskie
- Cena: 715 000 PLN
Inne ogłoszenia

Zarabiaj na mieszkaniu / 0% od kup…
- Opole Opolskie
- Cena: 399 000 PLN

WYNAJEM | apartament| al. Wilanows…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 12 000 PLN

W pełni umeblowane, własny basen, …
- Dubaj
- Cena: 2 501 400 PLN