Opis
Nr oferty: 4/20/12/2019
Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią niska oraz samosiejkami drzew i krzewów. Wykazująca zmiany rzędnych wysokości - przez działkę przebiegał tor kolejowy osłonięty obwałowaniami. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa przemysłowa byłej KWK "Wieczorek", gospodarstwo ogrodnicze oraz kompleks obiektów służby zdrowia. W dalszym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz tereny niezabudowane. Na działce sieć energetyczna i wodna, pozostałe elementy uzbrojenia na nieruchomościach sąsiednich. Nieruchomość jest położona w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej na terenie byłego szybu Poniatowski byłej KWK „Wieczorek”. Centrum administracyjne miasta w odległości 7 km, węzeł autostrady A4 w odległości ok. 5 km, węzeł DK 79 w odległości ok. 1,5 km, węzeł DK 86 w odległości ok. 4 km. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Numer oferty: SRK-GS-930
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 7200 m2
Rodzaj działki: Usługowa
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 1 890 000 zł / 263 zł/m2
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie z potencjałem
- Tczew Pomorskie
- Cena: 529 000 PLN

Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Z…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 722 675 PLN

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Z…
- Gdańsk Pomorskie
- Cena: 722 675 PLN

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice
- asdfasd Zachodniopomorskie
- Cena: 18 500 PLN

Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,…
- Warszawa Mazowieckie
- Cena: 749 000 PLN