Opis
W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w
okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest
objęta MPZP.
Dojazd do działki ulicą asfaltową, a następnie niewielkim
kawałkiem polnej drogi. W drodze asfaltowej woda, kanalizacja oraz
prąd.
W okolicy znajduje się zabudowa wielorodzinna oraz budynki biurowe.
Działka połączeniu z sąsiednimi parcelami stanowi doskonały grunt
inwestycyjny.
Zapraszam do współpracy
Joanna Gruba
tel.
660
- pokaż numer telefonu -
e-mail: @
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM
(asaricrm.com)
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
Pow. działki: 1998 m2
Rodzaj działki: Budowlana
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 495 000 zł / 248 zł/m2
Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Polecane ogłoszenia

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 774 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu
- Bytom Śląskie
- Cena: 274 900 PLN

wynajmę nowe mieszkanie Al.Kraśnic…
- Lublin Lubelskie
- Cena: 2 700 PLN
Inne ogłoszenia

Dom na sprzedaż w Siemianowicach Ś…
- Siemianowice Śląskie Śląskie
- Cena: 774 000 PLN

Pierwszy ustny przetarg nieogranic…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 286 300 PLN

Mieszkanie Tychy Żwaków, Aleja Bie…
- Śląskie
- Cena: 473 823 PLN