Wróć z powrotem

Sprzedam dom do ukończenia

690 000 PLN

Rzeszów , Podkarpackie

Opis

Sprzedam dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle domu. Powierzchnia użytkowa 193 m2. Działka ma powierzchnię 8,05 a, dostępne wszystkie media. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej okolicy na ul. Miejskiej w Rzeszowie.

Dodatkowe informacje i wyposażenie

Kategoria: Domy / Sprzedaż
Powierzchnia: 140 m2
Liczba pokoi: 5 i więcej pokoi
Pow. działki: 805 m2
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2014
Typ domu: Wolnostojący
Sprzedaż: Bez pośredników
Cena: 690 000 zł / 4929 zł/m2
Ulica: Miejska 180

Informacje kontaktowe
Sprzedający: Dane ukryte (brak danych)
Telefon kontaktowy: UkrytyUmów rozmowę
E-mail kontaktowy: UkrytyNapisz wiadomość
Czat: Rozpocznij czat z ogłoszeniodawcą
Kontakt
Sprzedający: Dane sprzedawcy ukryte
Cena: 690 000 PLN
Szybka oferta cenowa
*Wyślij szybką propozycję cenową zakupu lub wynajmu nieruchomości do użytkownikaWyślij propozycję

Polecane ogłoszenia

themesberg office

Lokal użytkowy z najemcami, ul. B.…

  • Lubuskie
  • Cena: 3 400 000 PLN
themesberg office

Hala. Magazyn 1070 m2, Katowice-Ro…

  • fsadfa Śląskie
  • Cena: 15 500 PLN
themesberg office

Drugi przetarg ustny nieograniczon…

  • Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
  • Cena: 462 850 PLN

Inne ogłoszenia

themesberg office

Piekny dom 230m2 z duza dzialka 54…

  • Andrychów Małopolskie
  • Cena: 790 000 PLN
themesberg office

Hala/Magazyn, 1 620 m², Katowice

  • adf Śląskie
  • Cena: 18 500 PLN
themesberg office

Sun City - Dubailand DAMAC

  • Dubaj
  • Cena: 2 254 000 PLN