Opis
Do sprzedania dom usytuowany w Dzielnicy Łódź-Teofilów.
Dom wolnostojący przy ulicy Walońskiej.
Nieruchomość idealna dla rodziny.
Dom składa się z 2 kondygnacji + garaż + pomieszczenie gospodarcze.
Powierzchnia działki 665m2, powierzchnia domu 220m2.
Parter:
Duży salon z jadalnią (ok 40m2), łazienka z WC, pokój/biuro ( ok 13,5m2), osobna kuchnia, kotłownia. Garaż (ok 14m2). Z salonu wyjście na duży taras i ogród.
Pierwsze piętro:
Dwie sypialnie, każda z wyjściem na balkon. Na piętrze duża i jasna łazienka (wannę, bidet i WC), garderoba i suszarnia (17m2)
Ściany gładzie, w pokoju dziennym i sypialni – podłoga drewniana deska berlinecka
, w łazienkach, garażu, korytarzach, salonie i kuchni – terakota.
Dom wybudowany z cegły .
Dachówka ceramiczna.
Drewno egzotyczne- schody w idealnym stanie.
Okna PCV z roletami zewnętrznymi.
Wszystkie media są podłączone.
Internet Toya.
Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na terenie działki.
Ogrodzenie metalowe.
Pełna własność z KW.
OGRZEWANIE GAZOWE I KOMINKOWE
Na życzenie podeślemy więcej zdjęć
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia 5.1.9.0.3.7.1.8.8
Dodatkowe informacje i wyposażenie
Kategoria: Domy / Sprzedaż
Powierzchnia: 220 m2
Liczba pokoi: 4 pokoje
Pow. działki: 665 m2
Rynek: Wtórny
Rok budowy: 2006
Stan: Do zamieszkania
Forma kuchni: Oddzielna
Typ domu: Wolnostojący
Sprzedaż: Pośrednik
Cena: 1 050 000 zł / 4773 zł/m2
Ulica: Walońska
Polecane ogłoszenia

Mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu
- Bytom Śląskie
- Cena: 274 900 PLN

Drugi przetarg ustny nieograniczon…
- Lidzbark Warmiński Warmińsko-mazurskie
- Cena: 462 850 PLN

Apartamenty tuż przy stacji metra …
- Dubaj
- Cena: 1 595 000 PLN
Inne ogłoszenia

Mieszkanie na sprzedaż niemcy
- Ulm
- Cena: 560 000 EUR

wyjątkowa działka w Łebie niedalek…
- Łeba Pomorskie
- Cena: 850 000 PLN

Domek na drzewie- prężnie działają…
- Białystok Podlaskie
- Cena: 419 000 PLN