Wyszukaj mieszkania na wynajem

Wszystkie wyniki wyszukiwania: 13734
Co wpływa na kolejność ogłoszeń?

Wyniki wyszukiwania: (13 734)
Jak działa kolejność wyszukiwania?

Działka budowlana Kantorówka gm. Sokółka,

  • Lokalizacja ukryta , Podlaskie

Atrakcyjna działka o powierzchni 2500 m2.W drodze kanalizacja oraz prąd. Działka znajduje się we wsi Kantorówka około 10 min do Sokółki, 35 min od Białegostoku.Idealne miejsce na …

Przytulne mieszkanie 49m2 plus taras 18m2 w spokojnej okolic

  • Wrocław , Dolnośląskie

Mieszkanie do wynajęcia w cichej i spokojnej oraz bardzo zielonej dzielnicy Wrocławia Maślice Skład 49 m2 mieszkania wchodzą: Salon z jadalnią Kuchnia Sypialnia Prz…

Działka budowlana przy ul. Jasionka / Górna

  • Lokalizacja ukryta , Świętokrzyskie

Do sprzedania działka budowlana położona w południowej części miasta przy ulicy Jasionka, w pobliżu ogródków działkowych. Idealne miejsce na dom w spokojnej okolicy, w otoczeniu t…

2 POK. | WIŚLANE TARASY 2.0 GRZEGÓRZKI | ENG

  • Kraków , Małopolskie

WIŚLANE TARASY / GRZEGÓRZKI | Mamy przyjemność zaprezentować nowy funkcjonalny apartament 52 m2 z dużym balkonem w jedynej takiej inwestycji w Krakowie - Wiślane Tarasy 2.0!…

Mieszkanie Opole

  • Opole , Opolskie

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowych, doskonale zlokalizowanych oraz starannie wykonanych mieszkań. Są one dostępne w różnych wariantach od 25 do 135 m2 po…

ŁYSKI * Teren przy S8 Białystok-Warszawa* 2,2Ha

  • Lokalizacja ukryta , Podkarpackie

Na sprzedaż teren inwestycyjny w znakomitej lokalizacji we wsi Łyski bezpośrednio przy drodze serwisowej trasy S8 Białystok-Warszawa W sąsiedztwie przeważająca zabudowa produk…

Lokal użytkowe Inowroclaw sprzedam

  • Lokalizacja ukryta , Kujawsko-pomorskie

Lokale użytkowe przy ruchliwej ulicy Dworcowej w Inowrocławiu. Lokal nr 1- o powierzchni 40,46 m2-cena 60960 zł Lokal nr 2- o powierzchni 49,93 m2 cena 78 000 zł Lokal …

Mieszkanie Lublin Węglinek

  • Lublin , Lubelskie

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Węglinie. Doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi oraz pod inwestycję !!! Nieruchomość znajduje się na …

3 pok. 55m2, 3-str., ogródek, Lipa Piotrowska, oddanie IV kw. 2024

  • Lokalizacja ukryta , Dolnośląskie

Nr oferty: TLP247-RZ Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC. ZALETY MIESZKANIA: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód …

Sprzedam 2 działki budowlane

  • Lokalizacja ukryta , Świętokrzyskie

Sprzedam 2 działki budowlane w miejscowości Brzeście. Pierwsza ma 1388 m2 druga 1049 m2. Dzaiłki znajdują się w spokojnej okolicy, są dobrze usytuowane jest również nowa droga doj…

Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

  • Kielce , Świętokrzyskie

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 59,73 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Al. Solidarności, oferowane w…

Działka całoroczna

  • Lokalizacja ukryta , Dolnośląskie

Działka całoroczna Witam. Do sprzedania dom całoroczny na działkach ROD,, Stokrotka,, w Kluczach. Dom do użytku całorocznego 2 piętrowy o pow.55 m. Dom ocieplony z własnym…

Mieszkanie Gdańsk, Stankiewicza

  • Gdańsk , Pomorskie

NOWA INWESTYCJA NA MAPIE GDAŃSKA Mamy przyjemność przedstawić nową inwestycję, składającą się z 6 bloków wielorodzinnych . Zaledwie 4 kondygnacje oraz bliskość do zieleni …

Mieszkanie 51,01m2 > stan deweloperski > Rydłówka

  • Kraków , Małopolskie

Mieszkanie 3.A.1.07 918180zł 51,01m2 18000zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej MAMY RÓWNIEŻ W OFERCIE INNE MIESZKANIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W TEJ INWESTYCJI Z…