Wyszukaj mieszkania na wynajem

Wszystkie wyniki wyszukiwania: 13734
Co wpływa na kolejność ogłoszeń?

Wyniki wyszukiwania: (13 734)
Jak działa kolejność wyszukiwania?

Mieszkanie Lublin Czechów Północny, Koncertowa

  • Lublin , Lubelskie

Oferta dotyczy sprzedaży nowego dogodnie zlokalizowanego, ustawnego mieszkania położonego w spokojnej części Lublina, w dzielnicy Czechów Północny. Znajduje się w trzypiętrowym…

Pokój | wypoczynek biznesowy | miejsce do pracy

  • Kraków , Małopolskie

Potrzebujesz ciszy i spokoju... miejsca do pracy w przyjemnym wnętrzu a może chcesz się zrelaksować po czy w trakcie wyczerpującego dnia. Możesz odpocząć w podróży bądź skup…

Działka Ciosowa gm. Miedziana Góra

  • Lokalizacja ukryta , Świętokrzyskie

Na sprzedaż działka o pow. 840 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciosowa, w gm. Miedziana Góra. Działka w pierwszej linii względem drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi publi…

Sprzedam działkę obok lasu

  • Lokalizacja ukryta , Podlaskie

Sprzedam działkę leśno -budowlana . Obok dzialki prąd i woda , możliwość budowy domku do 90 m 2 na zgłoszenie. Blisko jeziorko, dojazd drogą żwirowa. 600 - pokaż numer te…

Mieszkanie Poznań Junikowo

  • Poznań , Wielkopolskie

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowych mieszkań, zakończenie budowy jeszcze w tym roku 2023! Dostępne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, w cenie od 490 000 zł do 9…

Mieszkanie Chorzów Chorzów Stary, Bożogrobców

  • Chorzów , Śląskie

KAWALERKA DLA 1 MAX 2 OSÓB Chorzów Stary ul. Bożogrobców Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni w aneksie, przedpokoju oraz łazienki z wc o powierzchni użytkowej ok. 27m2. M…

Apartament dwupoziomowy, 4 pokoje, gotowy

  • Lokalizacja ukryta , Śląskie

Na sprzedaż jeden z dwóch ostatnich 10 - ciu EKO-Apartamentów w nowoczesnym, kameralnym budynku, zlokalizowanym w Chorzowie. Sprzedaż odbywa się BEZ PROWIZJI i BEZ P…

Mieszkanie Lublin Wieniawa, Junoszy

  • Lublin , Lubelskie

Oferta dotyczy sprzedaży optymalnie zlokalizowanej odremontowanej kawalerki położonej blisko centrum Lublina, na dzielnicy Wieniawa przy ulicy Junoszy. Znajduje się ono na par…

NOWY Apartament > 51,05 m2 >>> TARAS 31,05 M2

  • Kielce , Świętokrzyskie

Charakterystyka >M-38 >apartament 51,05 m2 >inwestycja rozpoczęta w 2022 roku >bezpośrednie sąsiedztwo natury >najwyższa jakość rozwiązań budowlanych >lokalizacja - nieo…

Działki w Uluczu 19 ar

  • Lokalizacja ukryta , Podkarpackie

Na sprzedaż dwie, sąsiadujące ze sobą działki rolne o łącznej powierzchni 19 ar (3 ar i 16 ar) w Uluczu, w gminie Dydnia, w powiecie brzozowskim. Dydnia – 22 km, Sanok – 23 km, D…

Mieszkanie 49.95m2 > stan deweloperski > Rydlówka

  • Kraków , Małopolskie

Mieszkanie 1.A.4.05 929070zł 49.95m2 18600zł /m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej MAMY RÓWNIEŻ W OFERCIE INNE MIESZKANIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W TEJ INWESTYCJI ZA…

Mieszkanie Bydgoszcz Błonie

  • Bydgoszcz , Kujawsko-pomorskie

BŁONIE M4 PO REMONCIE ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! Oferuje na sprzedaż mieszkanie M4 na IV piętrze na Błoniu ul Okrzei. Mieszkanie przeszło generalny remont włącznie z wymianą ins…

Sprzedam mieszkanie 74,15m2 Łódź Radogoszcz Wschód

  • Łódź , Łódzkie

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie w bloku z 1986 r na parterze z ogródkiem do własnej aranżacji około 20m2. Mieszkanie jest ciche, przestronne, widne. Składa się z trzech pokoi …

Sprzedamy mieszkanie - Aleja Sikorskiego 19 Olsztyn

  • Olsztyn , Warmińsko-mazurskie

Pośrednikom dziękujemy Sprzedamy mieszkanie o powierzchni projektowej 56,27 m2 (w rzeczywistości powierzchnia jest nieco większa poprzez zmiany na etapie stanu deweloperskiego…