Wyszukaj mieszkania na wynajem

Wszystkie wyniki wyszukiwania: 13734
Co wpływa na kolejność ogłoszeń?

Wyniki wyszukiwania: (13 734)
Jak działa kolejność wyszukiwania?

Hala/Magazyn, 1 125 m², Katowice

  • adf , Śląskie

Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach. Dostępne powierzchnie biurowe. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dokładnych informacji: +48 608 - poka…

3-pokoje, Zakrzówek, 7 min tramwaj

  • Kraków , Małopolskie

UWAGA! OFERTA W PROGRAMIE "0% PROWIZJI". KOSZTY UMOWY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. GOTOWA INWESTYCJA NA DĘBNIKACH -Zakrzówek Dwupoziomowe, jasne mieszkanie…

Sprzedam mieszkanie 39m2 ul. Zwoleńska 21D/39, garaż blaszak

  • Lublin , Lubelskie

Mieszkanie 39m2, dwupokojowe, ul. Zwoleńska 21D/39, 4 piętro, garaż blaszak obok bloku. Czynsz wraz z ogrzewaniem średnio 550,00 zł/ mc. Cena mieszkania 4800,00 zł za m2. Możl…

Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

  • Lokalizacja ukryta , Dolnośląskie

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących …

Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Dunajecka

  • Warszawa , Mazowieckie

Hampton Home oferuje na sprzedaż przestronne, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,52 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie …

Mieszkanie 2-pokojowe

  • Kraków , Małopolskie

Kraków – Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego MIESZKANIE 2-POKOJOWE W APARTAMENTOWCU Z 2013 roku! Nieruchomość o metrażu 45,22m², położona na pierwszym piętrze w bloku trzypi…

Działka budowlana 1197m2 Lubin os. Polesie ul. Wilcza

  • Lokalizacja ukryta , Dolnośląskie

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1197m2 zlokalizowaną na ulicy Wilczej na os. Polesie w Lubinie. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostoją…

Sprzedaż byłej siedziby Inspektoratu ZUS

  • Lokalizacja ukryta , Wielkopolskie

Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż prawa własności lokalu niemieszkalnego nr 1 położonego w Grodzisku Wielkopolskim na Osiedlu Wojska Polskiego 25 wraz z …

Mieszkanie Gdańsk Jasień, Aleksandry Gabrysiak

  • Gdańsk , Pomorskie

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Inwestycja zlokalizowana… Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: ✔ 3-poko…

Twoje pierwsze mieszkanie z kredytem 2%

  • Lokalizacja ukryta , Śląskie

Prestiżowe apartamenty w centrum Rybnika. W samym centrum miasta, przy ulicy Cegielnianej trwa budowa kameralnego apartamentowca, który dzięki licznym udogodnieniom z…

Mieszkanie Wrocław Krzyki

  • Wrocław , Dolnośląskie

Nowe mieszkanie, świetna lokalizacja! Kameralne osiedle na Krzykach we Wrocławiu idealne dla rodziny lub pary. Z ogródkiem i miejscem parkingowym. 1️⃣ Nowoczesne budownictwo i…

Działka z pięknym widokiem na góry z jednym sąsiadem

  • Lokalizacja ukryta , Dolnośląskie

Best Invest przedstawia Kupujący 0% Wypłacam 1% za polecenie klienta kupującego Działka numer 642/2 Działkę rolna z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy w miejs…

Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

  • Katowice , Śląskie

Marzyłeś od zawsze, żeby mieszkać w miejscu, w którym będziesz mieć blisko do parku? A co powiesz na to, żeby park był tuż po drugiej stronie ulicy? Co powiesz na sąsiedztwo 535 h…

LOKAL UŻYTKOWY Wieniawskiego Darłowo

  • Lokalizacja ukryta , Zachodniopomorskie

DARŁOWO WIENIAWSKIEGO cena 280 000zł. za lokal przy kupnie razem z mieszkaniem (170 000zł) RAZEM 450 000zł. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA I NEGOCJACJI. Pełna własność lokalu i gr…